Конкурс детских рисунков от ЕСЕвропейский Союз приглашает детей принять участие в конкурсе рисунков на тему равенства между женщинами и мужчинами. Ниже информация ЕС об условиях конкурса (на украинском языке):

Діти віком від 8 до 10 років можуть взяти участь у конкурсі малюнків з призовим фондом 1000 євро, який організовує Європейський Союз на тему рівності між жінками та чоловіками. Темою цьогорічного конкурсу є "Жили-були дівчинка і хлопчик, і вони хотіли разом зробити світ краще ...". Діти можуть надсилати свої малюнки до 20 травня 2011 року за адресою: вул. Хрещатик, 29, кв. 48, м. Київ 01001, Україна. Усі роботи повинні бути оформлені на папері формату А4, де малюнок розташовується з одного боку, а прізвище, ім’я, вік, клас та адреса школи з іншого. Міжнародний конкурс проходитиме вже п’ятий рік поспіль з метою підвищення обізнаності, щодо забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків. В одному тільки 2010 році у конкурсі взяло участь більш ніж 49,000 дітей віком від 8 до 10 років з 61 країни світу, а Ольга Чумаченко, 9-річна школярка з міста Каховка, стала однією з переможниць конкурсу. Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту відкритим конкурсом визначить 10 найкращих робіт з України, які будуть направлені до Брюсселя для участі у фіналі конкурсу з оголошенням переможців у кінці червня цього року. Малюнки переможців попередніх конкурсів можна знайти на сайті Евросоюзу.
Пожалуйста, скажите, что Вы думаете об этом

Подробнее в дети, ес
Конец украинского шампанского

По условиям соглашения о свободной торговле с Европейским Союзом, которое должно быть подписано в этом году, украинским виноделам придется прекратить...

Закрыть