Еще одна турецкая авиакомпания решила летать в КрымЕще одна турецкая авиакомпания намерена осуществлять авиарейсы в направлении Крыма.

Как сообщили в пресс-службе Министерства курортов и туризма Крыма, речь идет о компании Atlasjet, которая составит конкуренцию "Турецким авиалиниям" (Turkish Airlines), уже давно летающим на полуостров.

Первый перелет авиакомпании Atlasjet из Стамбула в Симферополь состоится с 7 июня. С этого дня компания будет осуществлять авиарейсы в крымскую столицу четыре раза в неделю.

Минимальная стоимость билетов на новый рейс Симферополь-Стамбул в обе стороны с учетом сборов составит 183 евро при покупке на сайте авиаперевозчика.

Флот Atlasjet состоит только из самолетов Airbus семейства A320. На рейсе Симферополь-Стамбул компания позволит пассажирам экономического класса сдавать бесплатно в багаж несколько предметов общим весом до 30 кг.

В салон самолета дополнительно можно взять в качестве ручной клади один предмет габаритами до 56 х 45 х 25 см и весом до 8 кг. Во время полета предоставляются питание и напитки.

Цена билетов на самолеты Atlasjet примерно в два раза ниже, чем у Turkish Airlines.

НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ: Стоят в очередях за билетами больше нет нужды! Бронируйте авиабилеты на сайте senturia.ua. Удобно и просто!
2 комментария

 1. ВПІТП:

  Державне авіапідприємство ”Львівські авіалінії” організована злочинна системно розікрала > 100 млн. грн. Зупинили польоти, розікрали літаки, звільнили льотний, інженерний склад. Розікрали авіамедсанчастину. Більше 1000 авіаспеціалістів вигнали за ворота без виплат зарплати та внесків в пенсійний фонд. Штучно довели до ліквідації державного авіапідприємства.
  Розкрадання майна і коштів кришують Мінінфраструктури, Державіаслужба, транспортна і обласна прокуратури, судді, СБУ, МВС, КРУ, податківці, місцева влада, … сприяли розкраданням, тепер способом ліквідації підприємства замітають сліди.
  Більше 50-ти років підприємство розвивалось та працювало на державу, – розікрали за 4 роки.
  http://crimecenter.com.ua/index.php/2010-02-26-18-31-18/134-2010-02-07-23-19-53
  Всплив С.Підгородецкий, який в 2007-2010 роках із залізниці разом з Є.Дыхне, Д.Чевердюком, В. Бєлоусовым розікрали “Львівські авіалінії” через ТзОВ Авіакомпанія “Вега” – «Мособуд». Літачки продали ніби як металобрухт за копійки, але вони відлетіли та справно працюють. Підгородецький С.І. підробив підпис на наказі про призначення самого себе на посаду в.о. ген директора ДАП “Львівські авіалінії», підробляв підписи на довіреностях… Під час його перебування підприємство зазнало найбільших збитків та розкрадань. Була укладена збиткова угода на оренду літаків з екіпажами з аферстом Джемалом Хахутаішвілі АК «Євролайн»… http://vroziske.org/id267068 http://wap.avia74.forum24.ru/?1-6-0-00000008-000-0-0-1285666549 http://vikulka2.strana.de/jemal.pdf На черзі турки. Туркам явно приготовлена участь Львівских авіаліній.

  Генеральный директор Атласджет Украина Сергей Подгородецкий: «Я имею корпоративные права Atlasjet в размере 2,5%…».
  http://biz.liga.net/all/transport/intervyu/2725545-intervyu-atlasdzhet-ne-zavisit-ot-ukraino-rossiyskogo-kapitala.htm

 2. ВПІТП:

  Туркам явно приготовлена участь Львівских авіаліній. Державне авіапідприємство ”Львівські авіалінії” організована злочинна група системно розікрала > 100 млн. грн. Зупинили польоти, розікрали літаки, звільнили льотний, інженерний склад. Розікрали авіамедсанчастину. Більше 1000 авіаспеціалістів вигнали за ворота без виплат зарплати та внесків в пенсійний фонд. Штучно довели до ліквідації державного авіапідприємства.
  Розкрадання майна і коштів кришують Мінінфраструктури, Державіаслужба, прокуратура, судді, СБУ, МВС, КРУ, податківці, місцева влада, … сприяли розкраданням, тепер способом ліквідації підприємства замітають сліди.
  Більше 50-ти років підприємство розвивалось та працювало на державу, – розікрали за 4 роки.
  http://crimecenter.com.ua/index.php/2010-02-26-18-31-18/134-2010-02-07-23-19-53

  Всплив С.Підгородецкий, який в 2007-2010 роках із військового коменданта залізничної станції Львів разом з Є.Дыхне, Д.Чевердюком, В. Бєлоусовым розікрали Державне авіапідприємство “Львівські авіалінії” через ТзОВ Авіакомпанія “Вега” – «Мособуд». Літачки продали ніби як металобрухт за копійки, але вони чомусь відлетіли та справно працюють приносячи надзвичайно високі прибутки новим господарям. Підгородецький С.І. підробив підпис на наказі про призначення самого себе на посаду в.о. ген директора ДАП “Львівські авіалінії», підробляв підписи на довіреностях… Під час його перебування підприємство зазнало найбільших збитків та розкрадань. Була укладена збиткова угода на оренду літаків з екіпажами з аферистом Джемалом Хахутаішвілі АК «Євролайн» – державне авіапідприємство зазнало збитків …
  http://vroziske.org/id267068
  http://wap.avia74.forum24.ru/?1-6-0-00000008-000-0-0-1285666549
  http://vikulka2.strana.de/jemal.pdf

  На черзі турки, які довірились шахраю. Head – thief.
  Генеральный директор «Атласджет Украина» Сергей Подгородецкий: «Я имею корпоративные права Atlasjet в размере 2,5%…».
  http://biz.liga.net/all/transport/intervyu/2725545-intervyu-atlasdzhet-ne-zavisit-ot-ukraino-rossiyskogo-kapitala.htm.
  В авіакомпанії «Атласджет Украина» зібрано всю рейдерську команду, що роздерибанили ДАП «Львівські авіалінії», які працівникам державного авіапідприємства зарплати не виплатили з 2009 року.

  Вільна профспілка виражає співчуття кредиторам, компаньйонам та співласникам Atlasjet Україна.

Пожалуйста, скажите, что Вы думаете об этом